סוגי טיפולים

טיפולים במגע - התאמה לקבוצות גיל:

 

גיל הזהב - פרופיל 65-95

נתחיל מאנשים מבוגרים שסובלים ממחלות שונות ומשונות. בדרך כלל הם אינם יכולים לשכב על הבטן אך יכולים לשכב על הגב או על הצד. אם מתמידים בפעילות טיפולית קבועה ייתכן שהם יוכלו לשכב על הבטן לאחר מספר טיפולים. אצל קשישים שבאופן טבעי גם אלה המתפקדים התנועות בגוף יותר מוגבלות באופן טבעי. המניפולציות העדינות גורמות לזרימת דם מוגברת לאותם שרירים שאינם עובדים במלוא עצמתם שאנחנו בני עשרים ועשויה לשפר את תנועתם ולמנוע כאב כרוני שמעיק על תפקודם היום יומי. התפקיד שלי זה להזרים אותם נכון ובקצב המותאם להם בהתאם למצבם הגופני. קבוצת גיל זו עשויה ליהנות משימור הקיים ולהקנות איכות חיים סבירה ולדחות עוד תרופות לכאבים שמרפים את השרירים ומעמיסים על הכבד שממילא מלא בתרופות.

אמצע החיים - פרופיל 35-65

בעידן המודרני אנחנו בשיא החיים שלנו בריאים אך לא מודעים. עדיין יכולים לשכב בכל תנוחה אפשרית (גם לא נכון ) מרימים ילדים יושבים כל חלקינו נרשמים לחדר כושר ומדמיינים איך השרירים שלנו מתנפחים. אך בדרך כלל אנחנו שוכחים שמעבר לאבקות החלבון ההרסניות שאנחנו צורכים, משהו בהתנהלות הזאת אינו נכון. חוסר האיזון קיצור שרירים זה המחיר לניפוח השריר, תזונה לא מדויקת ומכוונות רק לירידה במשקל ואיך אנחנו נראים אך בפנים זה פחות נכון. החכמה לעבוד פנים חוץ. לחזק את שרירי הליבה וכל בתפקיד שלי זה להניע עמוק וליישר. עמוד השדרה הוא לא רק בשביל להחזיק את הגוף. הוא מרושת עצבובים לתוך האיברים שלעתים נמצאים בדיס-הרמוניה. עצם המגע שם המסיבי גורם לאיזון פנימי לא פחות מחיצוני ומשפיע על האיברים ומשפיע על המוח ומשפיע על תפקוד טוב יותר ומשפיע על איכות חיינו היום במשרד, מנהלים את העולם ורק משתמשים בגופינו. השרירים של הבטן שתשתפר את היציבה שלנו והישיבה שלנו .

הנעורים פרופיל 13-35

תתחילו בגיל הזה לקבל טיפולי מגע שאתם בריאים וחזקים תעוררו מודעות לפעילות ותזונה טובה שתתמוך בטיפולים יש סיכוי טוב שאיכות חייכם תהיה טובה ותגיעו לגיל מתקדם טוב יותר מהדור הנוכחי. ללא תרופות. אם הגנים שלכם חזקים אל אחת כמה וכמה. אם חלשים להגיע הכי טוב שאפשר לפני ההתכלות הבלתי נמנעת.