אודותיי

שמי שֵיקה שרם, בשמונה עשרה השנים האחרונות אני מגיע אליכם הביתה בשעה שנוחה לכם. כמטפל מקצועי גישתי היא "נאה דורש נאה מקיים". שזה מצריך ממני מעבר להגדרות "מטפל אלטרנטיבי במגע" זה לדאוג גם לעצמי בכל עת, כך שאוכל לתת לכם את הטיפול הטוב ביותר. זה מצריך ממני פעילות גופנית קבועה ונכונה הכוללת שחייה יומית, פילאטיס וטיפולים דומים, כמו שאני מעניק לכם כך לעצמי. כך אני יכול להעביר אתכם מסע דרך מגע קדום המשלב שלושה סוגיי מגע ששניים מהם מהתקופה העתיקה של פעם, ואחד מהם הוא מערבי לחלוטין.
היתרון הנוסף שאוכל לתת לכם זה הניסיון הרב שצברתי. מגע משתבח עם הזמן ואיכותו עולה ככל שעושים זאת יותר. גישתי למקצוע הוא לעורר מודעות גם באמצעות הנחייה קולית ליציבה נכונה לתזונה מותאמת ופעילות גופנית נכונה שהעידן המודרני מציע. 
כמובן שדרך המגע שהוא ללא מילים אפשר להעביר את הבית של הנשמה שזה גופינו הנאמן, שעושה הכל בשבילינו בכל עת עד קץ הימים, תהליך עמוק ויסודי וליצוק שם הנחייה מופשטת לגופינו דרך המגע שמעניק לגוף תנועה שהופכת למידע שטמון בגופינו ודרכו הריפוי מתבצע. רובנו אינם מחוברים וזוכרים מי עושה כל מה שאנחנו עושים בעידן המודרני זה בא לידיי ביטוי שאין שום התייחסות לאיכות החיים עד קורות התקלה הראשונה והעמידות שלנו נפגמת וכך גם איכות חיינו.
המטרה היא לעורר מודעות ולבצע פעולות על מנת למנוע/לדחות את ההתכלות הטבעית שלו.

טיפולים במגע - פעולות תומכות טיפול

חשוב לציין שכל השיטות שאני מציע תומכות תמיכה מוחלטת בתזונה, בפעילות גופנית ויציבה. כך שבתוך התהליך התוצאה תהייה טובה יותר וללא פעולות נוספות מצדכם רצוי לא להתחיל. טיפול כזה מניע באופן ניכר את זרימת הדם ואדם מיובש ששותה רק קולה גורם לעצמו נזק. המלחמה בין הריפוי והחולי חייבים להיות מוזנים נכון ושינוי ההרגלים חייב להתחבר על מנת שנצליח לגרום לגופינו לעבוד טוב יותר. הגישה הזאת מביאה את המטופל לתחזוקה בלבד. עם כל המידע הקולי והמידע שגופינו קיבל דרך המגע יוכל להמשיך באיכות חיים טובה ללא מיחושים ולא רק להיות משתמש גוף, אלא גם להיות מודע אליו וקשוב לבקשותיו, שעכשיו אחרי שעבר תהליך כזה הוא יודע לשמוע ולראות שמשהו מאותת. מה שיפה ברפואה הסינית שהדהודים פתולוגים יכולים להופיע ארבעים שנים לפני. ישנם חולשות שאנחנו נולדים אתם ושם צריך כל הזמן לתת את הדעת ואת המגע הטיפולי המרפא אותנו.

"סך האיברים זה המוח והמוח סך האיברים" - אמרה סינית עתיקה. כשעושים מניפולציה על הגוף שמשפיע על האיברים זה משפיע על המוח, ושעושים מניפולציה על המוח זה משפיע על האיברים. איזה כוח אדיר זה דרך מגע עתיק, שגם היום יכול להניע אותנו לריפוי. דרך מגע מהסוג הקדום, המחבר אדם לעצמו, משפיע מנטלית ומשפר את החיבור לגופינו.

טיפולים במגע - מגע של תובנות

ע"פ ניסיוני מגע הציל את חיי לא באורך אלא באיכותם. נחשפתי אליו בגיל 21 במצב פיזי ונפשי ירוד ומצאתי מזור ודרך לשלב בין המודרנה המתפתחת לבין משהו שקיים מקדמת דנה. מאז שילבתי עשרות שיטות טיפול נוספות שחלקן שנויות במחלוקת וחלקן הפכו לחלק מחיי וחיינו בזמן הזה. כל השיטות הללו הביאני עד הלום בריא במדדים של דם ומעבדות. עד עצם כתיבת שורות אלה אני משמר את איכות חיי ע"פ הבנתי ולא צרכתי כל רפואה דחופה זה עשרים שנים אחרונות. אני מאמין בחיבור הפשוט של אדם עם מגע ובעיניי זה הבסיס לחשיפת שיטות נוספות שעובדות על תדר או כאב או הבנה קוגניטיבית שתורמת לאיכות חיינו כאן. אורך החיים אינו רלוונטי רק איכותו.
בעברי כחובש באמבולנס זה הכה בי שאני רוצה איכות ותפקוד מלא גם אז וגם היום בבגרותי ששם אותי באמצע החיים באיכות ותפקוד מלא ומאפשר לי להמשיך לטפל באנשים שהבטחתי לעצמי לפני שמונה עשרה שנים שאלחם על הזכות שלהם לאיכות חיים טובה במקום להביאם למיון שוב ושוב לדיכוי נורא עם יום מותם.

טיפולים משלימים נוספים

הומאופתיה - שינוי תדר.
רפלקסולוגיה  - עבודת רגלים דרך תורה שלמה של מיפוי הרגל לאיברים ואבחון די הרמוניה.
עיסוי רפואי עם שמן ״חושב״ שרירים בלבד.
שילוב שיטות שונות חשובות ביותר וצריכות להוות חלק בלתי נפרד מחיינו. הבסיס הפשוט ביותר זה המגע שרוב האנשים זקוקים לו הם ברמה הפיזית והן ברמה הרגשית - רוחנית. במהלך המסע שתבחרו לעבור תוכלו לשלב /להחליף בכל עת טיפול אשר מתאים לשלב שבו אתם נמצאים. אשמח לכוון אתכם הכי נכון שאפשר. משנתי אומרת שאינכם חייבים להתמיד לאורך שנים בסוג טיפול אחד ולהיפתח לסוגים נוספים שבו תוכלו לשמור על מודעות גבוהה, תחושה נהדרת, בריאות בשפע ומידי פעם שהגעגוע למגע יפקוד אתכם, תמיד נוכל להיפגש.